fbpx
Ana Sayfa / Blog / Hakkımızda

Hakkımızda

Dermanewhair_hakkimizda
Dermanewhair_hakkimizda

DermaNewHair ailesi olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, daima müşteri haklıdır mottosundan ilham alıyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimizin ürünlerimizden en iyi şekilde fayda sağlaması için tüm gerekli bilgilendirmeleri yapıyor ve takip ediyoruz.

DermaNewHair, diğer firmalardan neden farklıdır?

Çünkü;

Her şeyden önce;

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. DermaNewHair ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli takip ediyoruz.”
Kullanıcılarımızın memnuniyetini sürekli olarak takip ediyor eksik bulunan konular var ise sürat ile çözüm üretiyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”

Bugüne kadar karşımıza çıkan her sorun için bahane değil çözüm üretmeyi ilke haline getirdik bu minvalde yolumuza devam ediyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Hizmetlerimiz bu anlayış üzerine gerçekleştiriyoruz.

Elbette bizi farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz…

Hemen Cevapla
Dermanewhair ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Size nasıl yardımcı olabiliriz ...